Ametnikud

Haldus- ja arendusosakond

Osakonnajuhataja Aare Ets 60 31 065
50 88 959
aare.ets@raasiku.ee  
Teede- ja ehitusspetsialist Argo Laks

60 70 463,
515 7624

argo.laks@raasiku.ee N 9-12, 13-18
Keskkonnaspetsialist Alari Kruusvall

52 37 126,
60 70 750

Alari.Kruusvall@raasiku.ee

N 9-12, 13-18

Juhtiv maakorraldaja Annika Jõgimaa

60 70 589,

 

annika.jogimaa@raasiku.ee

E 9-12, 13-16;
N 9-12, 13-18;

Hanke- ja järelevalvespetsialist

Reelika
Pirson-Heinloo

60 70 454
55566133

Reelika.Pirson-Heinloo@raasiku.ee E 9-12, 13-16,
Arhitekt Krista Kohv 60 70 444
55566132
krista.kohv@raasiku.ee E 9-12, 13-16;
N 9-12, 13-18;

 

Teehooldaja kontaktid

Raasiku valla teede suvine hooldaja on Šeiker Teed OÜ, Siim Rõõmus – tel 55 52 25 65,  siim.sheikerteed@gmail.com

Raasiku valla teede talvised hooldajad on:

  • Aruküla ja Raasiku alevikes -  AS Kiviluks, Rando Lõhmus, rando@kiviluks.ee; 24h dispetšeri tel nr 524 5017
  • Kurgla, Järsi, Kulli, Kalesi, Igavere, Tõhelgi, Peningi külades, Mallavere, Pikavere ja Härma külades  - AS Kiviluks, Rando Lõhmus,  rando@kiviluks.ee; 24h dispetšeri tel nr 524 5017
  • Kiviloo, Perila ja Rätla külades - OÜ Sanders Agro, Ervin Sander – tel 520 5141, ervinsander@hot.ee

Märgukirjad ja selgitustaotlused saata aadressile raasiku.vald@raasiku.ee

Teede kaart on leitav siit.