Kuni 11.augustini saab esitada avaldusi Aruküla Põhikooli võimla ja Raasiku Spordihoone kasutamise aegadele 2019/2020 hooajaks (algus 2.september 2019).

Avalduses tuleb märkida võimla või spordihoone kasutamise soovitud päev(-ad), treeningu alguskellaaeg, treeningu pikkus, eeldatav treeninggrupi suurus ja spordihoone kasutamise eest vastutava isiku kontaktandmed (e-posti aadress, telefon ning isikukood).

Täpsem info Aruküla Põhikooli võimla ja Raasiku Spordihoone kasutamise aegade määramise korrast ning hinnakirjast on leitav valla kodulehelt.

Vabas vormis avaldus esitatakse Raasiku Vallavalitsusele e-posti aadressil raasiku.vald@raasiku.ee.

Lisainfo ja küsimused: Juta Asuja, juta.asuja@raasiku.ee, telefon 53328508