Avalik konkurss Raasiku Vallavalitsuse sotsiaalosakonna JUHTUMIKORRALDAJA leidmiseks

Eesmärgiks on tagada projekti „Noortegarantii tugisüsteemi arendamine ja testimine" tegevuse „Juhtumikorralduse mudeli testimine" elluviimine perioodil 2018. a kuni 31. mai 2020.a Raasiku vallas. Töö sisuks on mitteaktiivsete noorte abivajaduse selgitamine ja vastavalt vajadusele teenuse osutamine, et tõsta noorte osalemist hariduses ja tööhõives.

Kandidaadilt eeldame:

• head suhtlemisoskust ja empaatiavõimet;
  • kõrgharidust;
  • sotsiaalvaldkonna erialast ettevalmistust ja kogemust;
  • eesti keele valdamist kõrgtasemel;
  • oskust kasutada arvutiprogramme ja andmekogusid, soovitavalt sotsiaalteenuste ja – toetuste andmeregistri STAR kogemus;
  • kasuks tuleb eelnev töötutega/noortega töötamise kogemus

Omalt poolt pakume:

• motiveerivat ja väljakutseid võimaldavat tööd;
  • võimalust testida ja katsetada uusi lähenemisi ja arendada uut üleriigilist sotsiaalvaldkonna tugisüsteemi;
  • projektiga seotud täiendkoolitust;
  • töötasu 1226 eurot kuus.

Kandideerimiseks esitada järgmised dokumendid:

• CV
  • motivatsioonikiri;
  • haridust ja erialast ettevalmistust tõendavate dokumentide koopiad;

Dokumendid palume esitada digiallkirjastatult 6.aprilliks 2018 e-posti aadressil raasiku.vald@raasiku.ee, märgusõna „Noortegarantii".

Lisainformatsioon: Liivi Puumets, liivi.puumets@raasiku.ee, tel. 50 17 483