Aita tekitada Kodutunnet vapratel Kristlil ja Argol!

Raasikul elab väike viieaastane Anette-Kristi, kelle vanemad Kristli ja Argo on erilised noored.

Kristli saabus siia maailma mitte kõige tavalisemal moel - sündides sai Kristli ajukahjustuse ning tal on vaimupuue. Sellest hoolimata on Kristli ema Dea ja isa Peeter teda alati võtnud kui tavalist last ja see on Kristlist kasvatanud ühe tubli ja tööka neiu. Ühel päeval kohtas Kristli Argot, kes tal silmad särama pani ning varsti sai Kristlist ja Argost juba väike perekond. Kristli ja Argo on mõlemad tublid ja erilised noored, kes vaatamata oma eripäradele elavad toimekat elu, kasvatades oma viieaastast tüdrukutirtsu Anette-Kristit.

Dea ja Peeteri pingutused viisid selleni, et neil oli võimalus soetada enda kodu lähedale Raasikule maja, kus noored saaksid alustada päris oma elu. Hetkel elavad Kristli ja Argo Dea ja Peeteriga koos. Maja Kristli vanemate lähedal, millest peaks saama uus algus eriliselt vahvale perekonnale, on aga sellises seisus, kus seal täna elamine on võimatu.

Kristli, Argo ja Anette-Kristi majale on vaja viia sisse vesi, paigaldada reoveemahuti ning ehitada välja pesuruum. Projektil on aga omaette veel üks väga suur sotsiaalne väärtus: see projekt näitab kõigile, kuidas lõpuna tunduv asi on tegelikult millegi väga ilusa algus. Vaimupuudega noori ei tasu alahinnata, nad on väga vahva osa meie ühiskonnast, kes elavad täisväärtuslikku elu, lihtsalt natukene erilisemal moel.

Kodutunne saade aga toimib heade inimeste kaasabil, ning selleks et see vahva noor perekond saaks alustada oma elu vanemate lähedal, ootab Kodutunne annetusi numbril 900 6225 (kõne hind 5 eurot) Samuti saab ülekande teha otse pangakontole:

Raasiku vald a/a IBAN: EE331010002026014000 SEB pank
Märgusõna:" kodutunne Kristli pere"

Kristli pere lugu on Kanal2 eetris esmaspäeval, 12. märtsil kell 20.00