Noori kutsutakse osalema sotsiaalmeedia koolitusprogrammis

Noori kutsutakse osalema tasuta sotsiaalmeedia sisuloome koolitusprogrammis, kust saab teadmised videomeedia loomiseks ning YouTube kanali avamiseks,mille kaudu edastada oma piirkonna noortele olulist infot ja teha seekaudu noorsootööd.

Maikuus 2019 algab sotsiaalmeedia sisuloome koolitusprogramm SisuAkadeemia, mis on suunatud Viimsi, Jõelähtme, Anija, Raasiku, Rae, Kose valdade ja Maardu linna noortele. Koolitus on noortele tasuta. Programmi eesmärk on pakkuda eelkõige tehnilisi teadmisi ja oskusi videomeedia loomiseks ning nende oskuste tulemusena avada oma YT kanal, mille kaudu edastada oma piirkonna noortele neile olulist infot ja vajalikke teadmisi. Koolitusele saab registreeruda siin.

Venekeelt kõnelevatele noortele on eraldi koolitusgrupp Maardu linnas, kus saavad osaleda ka teiste selle koostöö piirkonna omavalitsuste noored (Rae, Anija, Raasiku, Jõelähtme, Viimsi ja Kose)

Projekti tegevusi rahastatakse haridus- ja teadusministri kinnitatud ning Eesti Noorsootöö Keskuse poolt elluviidava Euroopa Sotsiaalfondist kaasrahastatud programmi „Tõrjutusriskis noorte kaasamine ja noorte tööhõivevalmiduse parandamine " raames.

Lisainfo saamiseks pöörduge noorsootöötajate poole (Angela Allik angelallik@gmail.com; Maarja-Ly Teino maarjaly.teino@gmail.com)  või võtke ühendust SisuAkadeemia projektijuht Tuuliki Rohtlaga 526 6071, tuuliki.rohtla@anija.ee.

Koolituskava kevad 2019

Vaata videot