Raasiku vallavalitsus pakub tööd Harju-Jaani kalmistute kalmistuvahile

Töö kirjeldus

Kalmistuvahi ametikoha peamiste tööülesannete hulka kuuluvad:

• hauaplatside eraldamine ja registreerimine ning järelevalve teostamine haudade kaevamistele kalmistualal;
  • kalmistu andmebaasi ja matmisega seotud dokumentatsiooni haldamine;
  • kalmistute heakorra tagamine;
  • kalmistute territooriumil asuvate üldkasutatavate maa-alade korrashoid;
  • jäätmete kogumise korraldamine;
  • peremeheta hauaplatside korrastamine, tähistamine.

Sobiv kandidaat on kohusetundlik, vastutustundlik, aus, koostöövalmis, elurõõmus. Kasuks tuleb eelnev töökogemus kalmistuvahina või muul sarnasel ametikohal.
Vajalik on  B-kat juhiluba ja isikliku auto kasutamise võimalus.

Raasiku vald pakub omaltpoolt stabiilset tööd, võimalust eneseteostuseks, head töökeskkonda, sõbralikku, asjatundlikku ja toetavat meeskonda.

Kandideerimiseks palume saata CV koos nägemusega Harju-Haani kalmistuvahi tööst e-posti aadressile raasiku.vald@raasiku.ee või postiaadressile Raasiku Vallavalitsus, Tallinna mnt 24, Aruküla alevik, Raasiku vald, Harjumaa 75201.

Kandideerimise soovist palume teada anda kuni 12.08.2019

Lisainfo: keskkonnaspetsialist Katrin Vene, 607 0750 / 5551 2527 katrin.vene@raasiku.ee