Algas kandidaatide esitamine Aasta Haridustegijaks 2019 ja Aasta Kultuuritegijaks 2019

Raasiku vallas on pikaajaline traditsioon tähistada oktoobri alguses õpetajate päeva ning tunnustada selle raames oma valla haridus- ja kultuurivaldkonnatöötajaid. Jätkame selle armsa traditsiooniga ka sellel aastal, kuid erinevalt varasematest aastatest on sellel aastal võimalik kõikidel inimestel ja organisatsioonidel tunnustamisel kaasarääkida. Selleks on igalühel võimalik esitada kandidaate Raasiku valla Aasta Haridustegija ja Aasta Kultuuritegija konkursile.

Haridus ja kultuurivaldkonna tegijate tunnustamise eesmärk on esile tõsta haridusesse ja kultuuri panustanud ning valdkonda edendanud inimesi ja organisatsioone ning silmapaistvamaid ja olulisemaid algatusi, millel on oluline mõju kohalikul või ka maakondlikul, üleriigilisel või rahvusvahelisel tasandil.

AASTA HARIDUSTEGIJA
Eesmärk: Aasta Haridustegija auhinnaga tunnustame haridusvaldkonnas tegutsejat, kes on silmapaistval viisil aidanud kaasa lapse/õpilaste individuaalsele ja sotsiaalsele arengule, kelle kogemus väärib esiletõstmist ja jagamist ja /või on saavutanud häid tulemusi erinevatel konkurssidel.
Sihtrühm: kandidaadina võib esitada kõiki haridusvaldkonnas tegutsejad sh.õpetajad, tugispetsialistid, õpilased, juhid jt.

AASTA KULTUURITEGIJA
Eesmärk: Aasta Kultuuritegija auhinnaga tunnustame kultuurivaldkonnas tegutsejat, kes on silmapaistavalt aidanud kaasa Raasiku valla kultuurielu rikastamisele ning kelle panus väärib esiletõstmist ja jagamist.
Sihtrühm: kultuurivaldkonna töötajad sh. raamatukoguhoidjad, sündmuste korraldajad, hobikunstnikud jt.
Preemia antakse kultuurivaldkonnas tegutsejale, kes on pälvinud nii kultuuriavalikkuse kui kolleegide lugupidamise ning kes on silmapaistvalt hästi esinenud erialastel konkurssidel. Aasta Kultuuritegija preemia antakse kultuurivaldkonnas tegutsejale, olenemata tema viljeldavast valdkonnast.

Aasta Haridustegija ja Aasta Kultuuritegija tunnustused antakse välja traditsioonilisel Raasiku valla haridus- ja kultuuritöötajate tunnustussündmusel 4.oktoobril.

Kandidaatide esitamine toimub veebis: https://forms.gle/TnXaCG7m93Zjpa8m6.

Kandidaatide esitamise tähtaeg 24.september!

Lisaküsimuste korral pöörduge hariduse, kultuuri- ja spordiosakonnajuhataja Juta Asuja poole e-post: juta.asuja@raasiku.ee, tel. 53328508