Meelsusküsitluse tulemused

Meie kampaania kolmandas faasis viidi läbi otsepostitus, millega jagati lisainfot, teavitati ettevõtjate poolt välja pandud auhindadest, mis lähevad loosimisse kogukonna vahel juhul kui 5000 inimest 01.01.seisuga registris.
Üheks oluliseks osaks oli selles otsepostituses nn meelsusküsitlus, et saada kogukonnalt tagasisidet valitud tee (iseseisev jätkamine) osas.
Et tagasiside ka saabuks, siis pandi ettevõtjate rahastusel välja tagasiside andnute vahel loosimiseks 3 Sony Centeri kinkekaarti, igaüks maksumusega 300 eurot. Tagasiside andmise aeg 20.12
Otsepostitus pidi minema 1900 Omniva andmebaasis olevasse postkasti. Kahjuks ühes piirkonnas ta kohale ei jõudnud, kuid seda tööõnnetust korvati Konsumi kauplustesse küsitluslehtede viimisega.

Tulemustest
Interneti teel valla kodulehel avaldas arvamust 184 inimest. Neist ütles jah 156 ja ei 28. Pabersedeleid laekus kogumiskastidesse 322. Neist jah ütles 297 ja ei  7. Lisaks oli kastides sedeleid, millel vastu puudus, 18. Ilmselt sooviti vaid loosis osaleda, kuid kahjuks ei saa osaleda kui pole küsimusele vastanud.
Kokkuvõttes siis ütles „jah" tagasiside andnutest 88,6% ja „ei" 6,8% ning vastuseta sedeleid oli 3,5%.
Tulemus oli oodatav. Vastamise % 27 ja neist enamus isejätkamise poolt.
Kinkekaardid loositi täna välja Aruküla PK aktusel. Numbreid valisid lapsed. Numbrid ja inimesed seoti juba eile kastide avamisel. Seda tegid valla töötajad. Numbritega sedelid asusid loosimise ajal vallamajas mitte koolis.
Võitjateks osutusid 2 veebilehel hääletanut ja üks paberlehe tagastanud vastaja. Nimeliselt siia Marge Aaslaid, Aet Liivandi, Marek Leben. Palju õnne!