Mitteeluruumi üürile andmine

Raasiku vallavalitsus pakub üürile võtmiseks mitteeluruumi, aadressiga Raasiku vald, Aruküla alevik, Tallinna mnt 12. Ruum asub hoone I korrusel, mille üldpind on 9m2, hinnaga 2 eur/m2 kuus, millele lisanduvad kommunaalkulud. Rendilepingu periood on maksimum 5 aastat.

Väljarenditava ruumile lisaks on üldkasutatav koridor ja koridoris asuv WC, nende osas tuleb osaleda kommunaalkulude katmises.  Ruumis on ahiküte (korstnapühkija poolt kontrollitud) ja eraldi elektriarvesti. Ruum vajab ennem kasutusele võtmist sanitaarremonti. Ruumis puudub kanalisatsioon.

Ruumi üürilevõtmise huvilisel saata vallavalitsuse meilile reelika.pirson-heinloo@raasiku.ee motivatsioonikiri, milles kirjeldab ruumi kasutuselevõtu eesmärki ning ruumile enne kasutusele võtmist tehtavat parendust (remonti). Samuti märkida soovitav rendiperioodi pikkus.

Raasiku vallavalitsus hindab saadud motivatsioonikirju ja huviliste ruumi kasutuselevõtu eesmärke sobivusega (arvestada tuleb et tegemist on osaliselt kortermajaga).  Võrdväärsete motivatsioonikirjade puhul tehakse valik kõigi osapoolt osalusel liisu heitmisel.

Ruumiga on võimalik eelnevalt tutvuda, leppides selleks kokku sobiv aeg Reelika Pirson-Heinlooga tel 555 66 133.

Raasiku vallavalitsus ootab huviliste motivatsioonikirju saadetuna digikonteineris kuupäevaks hiljemalt 20.07.2018 kell 11.00.