Perekeskus Männikäbi kutsub üles jõuluks küpsetama meie üksikutele eakatele.

Perekeskus Männikäbi kutsub üles jõuluks küpsetama magusaid või soolaseid üllatusi meie üksikutele eakatele.

Jõulud on rõõmu ja imede aeg! Kõik kohad on siginat-saginat täis ning ees on ootamas uhked jõulusöömingud, mõnusad perekondlikud kokkusaamised, kingitused kuuse all ja ehk tuleb lumi isegi maha:)

Samal ajal aga on meie hulgas palju vanemaid inimesi, kellel pole lähedasi või on nood liialt kaugel, et jõuluks külla tulla, kes teinekord on täitsa üksi ning ei pääse kodust liikumagi.

Saame kõik anda väikse panuse, et tuua killuke rõõmu nende ellu!

Koogikarbid komplekteerime 18. detsembri pärastlõunal vallavalitsuse sotsiaalosakonnas. Veel samal õhtul ja järgmisel hommikul viivad sotsiaaltöötajad need meie valla koduhoolduselcolevatele eakatele.

Karbi sisse sobib kodus ise tehtud küpsetis, mis püsib hästi koos ja on kergesti lõigatav (koogi ja tordi puhul). Palun arvesta ka, et küpsetised jõuavad eakateni esmaspäeva õhtul ja/või teisipäeva jooksul.

Kui soovid panustada, siis kooke saab tuua vallavalitsuse sotsiaalosakonda 17.12 (pühapäev) kell 15.30-17.30 vahemikus (samal ajal toimub 3. advendi kontsert rahvamajas, tule ühtlasi ka seda kuulama) ning 18. detsembri (esmaspäev) hommikul 8.30-12.00. Koogid kogub kokku Anu Nõlve (tel. 51 26 149, e-post anu.nolve@raasiku.ee).

Karbid on meil olemas, sisu karpidesse komplekteerime heade inimeste tehtud küpsetistest ise.
Iga karbi juurde lisame ka jõulukaardi ilusate soovidega. Kaartide meisterdamisega toetavad meie ettevõtmist Aruküla Põhikooli 1C klassi õpilased õpetaja Maarika juhendamisel.

Kui oled huvitatud panustama, siis palun anna meile sellest võimalusel ka e-posti teel märku, siis teame arvestada. E-posti aadress on perekeskus@raasiku.ee. Ja kui küsimusi on, siis küsi ka julgesti (Juta 53328508 või Anu 5126149).

NB! Meie ettevõtmine on inspireeritud Keila linnas juba neljandat aastat edukalt toimunud samasugusest ettevõtmisest, mis on rõõmu valmistanud paljudele eakatele. Aitäh neile inspireerimast!