Vahekokkuvõte ja tagasiside

Kampaania on kestnud nüüd ühe nädala jagu. Registrisse on lisandunud 30 uut kodanikku, kellest 2 uut ilmakodanikku ja lahkunud 6 inimest, neist 3 jäädavalt. Seega esimese nädala saldo on plussis 24 inimesega, mis teeb keskmiselt 3,4 lisandunud inimest päevas. Kui ülejäänud 54 päevaga on vaja saada veel 182 inimest, siis teeb see ka 3,4 keskmiselt. Matemaatiliselt on võimalik eesmärk saavutada. Veel üheks huvitavaks (sümboolseks?) numbriks on aasta algusest lisandunud kodanike arv. Selleks on 101 ehk terve Riigikogu täis inimesi on lisandunud 2016 aasta jooksul meie registrisse. Viimase 25 aasta jooksul on samas suurusjärgus rahvaarvu kasv täheldatav 2002 aastal, mil registrisse lisandus 110 inimest. See rekord kukub tänavu kindlasti.

Loe edasi siit.