Ametnike kontaktid ja vastuvõtuajad

Ametikoht ja -juhend Nimi ja haridus Telefon E-post Vastuvõtt
Vallavanem Andre Sepp

60 70 580
 

andre.sepp@raasiku.ee Vastuvõtt eelregistreerimisel infosekretäri või vallavanema telefonil
Abivallavanem Ardo Niinre 60 70 298
53403202
Ardo.Niinre@raasiku.ee N 9-12, 13-18

Kantselei

Vallasekretär

Gunnar Nuuma

60 70 416

Gunnar.Nuuma@raasiku.ee

E,T,K 9-12, 13-16;
N 9-12, 13-18
R 9-13

Infosekretär Kätlin Peegel

60 70 348
555 66 131

raasiku.vald@raasiku.ee,
katlin.peegel@raasiku.ee

E,T,K 9-12, 13-16;
N 9-12, 13-18;
R 9-13

Registripidaja Heli Tenslind

60 70 470

Heli.Tenslind@raasiku.ee

E 9-12, 13-16;
N 9-12, 13-18;

Infotöötlusspetsialist Hiie Soe 60 70 455 Hiie.Soe@raasiku.ee  

Rahandusosakond

Osakonnajuhataja Evelyn Velberk 60 70 293,
55520067
Evelyn.Velberk@raasiku.ee  
Juhtiv raamatupidaja Terje Alvela 60 70 331
 
Terje.Alvela@raasiku.ee  
Raamatupidaja Ilme Suurkuusk

60 70 428

Ilme.Suurkuusk@raasiku.ee  
Raamatupidaja Alli Teder 60 70 380 Alli.Teder@raasiku.ee  

Haldusosakond

Haldusosakonna juhataja Argo Laks 60 70 463 argo.laks@raasiku.ee N 9-12, 13-18
Keskkonnaspetsialist Alari Kruusvall

52 37 126,
60 70 750

Alari.Kruusvall@raasiku.ee

N 9-12, 13-18

Juhtiv maakorraldaja Annika Jõgimaa

60 70 589,

 

annika.jogimaa@raasiku.ee

E 9-12, 13-16;
N 9-12, 13-18;

Hanke- ja järelevalvespetsialist

Reelika
Pirson-Heinloo

60 70 454
55566133

Reelika.Pirson-Heinloo@raasiku.ee E 9-12, 13-16,
Arhitekt Heli Tomps 55566132,
60 70 444
heli.tomps@raasiku.ee

E 9-12, 13-16;
N 9-12, 13-18;

Sotsiaalosakond

Osakonnajuhataja Liivi Puumets

60 70 357
50 17 483

Liivi.Puumets@raasiku.ee

Aruküla:
E 9-12
Raasikul:
K 9 - 13

Lastekaitsespetsialist Anu Nõlve

60 70 205
51 26 149

Anu.Nolve(ät)raasiku.ee E 9-12, 13-16;
N 9-12, 13-18
Sotsiaaltööspetsialist Karin Möllits

60 70 248
55567128

Karin.Mollits@raasiku.ee

E 9-12,13-16
N 9-12,13-18

Sotsiaalpedagoog, valla HEV koordinaator

Õnnela Metsaorg

53008466

onnela.metsaorg@raasiku.ee

Nõustamisajad eelneval kokkuleppel 53008466 või onnela.metsaorg@raasiku.ee

Raasiku Põhikoolis ja lasteaias „Oravake": E. T. N. Kell 9.30 – 14.30

Pikavere Mõisakoolis kolmapäeviti, kell 9.00 – 14.30

Raasiku vallamajas, kab.8. eelneval kokkuleppel E. ja N. kell 15.00 – 18.00

 

Psühholoog Kersti Veimann 55538894 kersti.veimann@raasiku.ee
 

Psühholoog Kersti Veimanni nõustamised toimuvad:

Esmaspäeval Aruküla Lasteaias „Rukkilill" ja Aruküla Põhikoolis.

Teisipäeval Raasiku Lasteaias „Oravake" ja Raasiku Põhikoolis.

Reedel Aruküla Põhikoolis.

Nõustamisajad on soovitav eelnevalt kokku leppida: mob. 555 388 94 või kersti.veimann@raasiku.ee