Raasiku vallas alates veebruarist uus struktuur ja uued ametnikud

Veebruaris asuvad tööle uus haldus- ja arendusosakonna juht Aare Ets ning kultuuri, hariduse- ja spordiosakonna juhataja Juta Asuja.

Raasiku vallavalitsusele laekus haldus- ja arendusosakonna juhi kohale 4, ning kultuuri, hariduse- ja spordiosakonna juhi kohale 13 avaldust, kellest vallavalitsuse moodustatud komisjon valis välja sobivamad kandidaadid.

Aare Ets ja Juta Asuja pole Raasiku valla jaoks võõrad inimesed. Aastatel 2011-2013 oli Aare Ets Raasiku vallavanem, ning kuulub siiani Raasiku vallavalitsusse.  Aare Etsil on inseneigeodeesia eriharidus, haldusjuhtimise kõrgharidus ja magistrikraad ärijuhtimises EBS-ist. Ta on töötanud Kiili Varahalduse SA juhatajana ja Kernu ning Kuusalu vallas abivallavanemana.

Juta Asuja on osalenud meie Perekeskuse töös vabatahtlikuna ning on olnud valla noorsootöö projektide käivitaja. Juta Asujal on kõrgharidus sotsiaalvaldkonnas. ja töötas varasemalt Ettevõtlus- ja Arenduskeskuses konsultandi ja projektijuhina.

Uuenenud valla struktuurist kaob abivallavanema ametikoht ja lisandub ehitus- ja teede spetsialisti ametikoht. Seal jätkab enne haldusosakonna juhina töötanud Argo Laks. Väheneb koduhooldusõdede arv kolmelt kahele. Ametist lahkuva abivallavanema Ardo Niinre viimane tööpäev on 31. jaanuaril, mil toimub tema tänuüritus kolleegidele pikaajalise tehtud töö eest.

Andre Sepp
vallavanem