Üleskutse kodanikupäeva tänukirja kandidaatide esitamiseks

26. novembril tähistatakse kodanikupäeva. Kodanikupäeval tõstame esile tegusate ja ettevõtlike inimeste panust kogukonna ja laiemalt Eesti ühiskonna arengusse. Kodanikupäeva eesmärgiks on teadvustada kodanikuks olemist ja tõsta selle väärtust.

Kodanikupäeval soovime üheskoos tunnustada neid, kelle ühiskondlik tegevus on teistelegi eeskujuks. Need on inimesed, kes on kogukonnale oluliste tegemiste eestvedajad või pühendunud vabatahtlikud, kelle teod loovad meie ümber soojust ja helgust. Kodanikupäeval tunnustame traditsiooniliselt ka Raasiku valla 2019.aasta sporditegijaid.

Kandidaate saab esitada igaüks täites vastava vormi https://forms.gle/TeB8zaUk52wxsAmW8. Läbi sama vormi esitatakse kandidaadid ka Aasta Sporditegija tunnustamiseks. Soovi korral võib ettepaneku saata paberkandjal aadressile Tallinna mnt 24, Aruküla või e-posti teel raasiku.vald@raasiku.ee.

Kandidaatide esitamise tähtaeg on 3. november 2019.
Kodanikupäeva tänukirjad ja Aasta Sporditegija tunnustused antakse üle 26.novembril Aruküla rahvamajas toimuval kodanikupäeva kontserdile järgneval pidulikul sündmusel.

Küsimuste korral võtke ühendust Juta Asujaga (juta.asuja@raasiku.ee, 53328508).