« Tagasi

Üleskutse kodanikupäeva tänukirja kandidaatide esitamiseks

26. november on kodanikupäev, mis on pühendatud kõigile Eesti kodanikele ning selleks pürgijatele. Sel puhul soovime  24.novembril Raasiku vallas üheskoos tunnustada neid töökaid ja teotahtelisi inimesi, kelle tegevus on teistelegi eeskujuks. Need on inimesed,  kes on kogukonnale oluliste tegemiste eestvedajad või pühendunud vabatahtlikud, kelle teod loovad meie ümber soojust ja helgust. Tänukirja saajaks võib olla nii tubli poemüüja kui spordiveteran, aktiivne õpilane või tegus lapsevanem või hoopis keegi teine, kes on kogukonnas oma tegemistega silmajäänud.

Kandidaate saab esitada igaüks veebis.

Soovi korral võib ettepaneku saata paberkandjal aadressile Tallinna mnt 24, Aruküla või e-posti teel raasiku.vald@raasiku.ee Kandidaatide esitamise tähtaeg on 11. november 2018.

Ettepaneku tegemisel tuleb kirjeldada kandidaadi panust kohalikul või ühiskondlikul tasandil, oluline on lisada oma ettepanekule põhjalik põhjendus. 

Kodanikupäeva tänukirja saajad selguvad novembri keskel. Tunnustused antakse üle 24.novembril kell 14.00 Aruküla Rahvamajas toimuval kodanikupäeva vastuvõtul.

Märkame tublisid inimesi enda ümber!