Projekt „Keskuste ja tagamaa vaheliste ühenduste arendamise toetamine"

Aruküla Põhikooli juurdeehitus ja staadioni ehitus

24.05.19

Aruküla Põhikooli juurdeehitus ja staadioni ehitus on alanud! Aruküla Põhikoolile ehitatakse juurde klassiruume - 3. korrus alglasside majale ning söökla laiendus, võimla ehitatakse tribüünide jaoks suuremaks. Lisa klassiruumid rajatakse ka olemasolevale dushiruumile 2. korruse mahus ja staadion rekonstrueeritakse täielikult. Ehitustööd algavad 29. nädalal.

Staadion rekonstrueeritakse täielikult. Ehitajaks on Nordlin Ehitus OÜ, järelevalvet teostab PP projektid OÜ. Vallapoolne projektijuht on Valdo Liiv. Ehituseks on moodustatud ka vallapoolne komisjon kooli ja valla esindajatest.

Ehituse maksumuseks on planeeritud 3,6 milj eurot, planeeritud on ka laenu võtmine.

Õppetegevuseks vajalikud ruumid valmivad 01.11.2018 ning staadion ja võimlalaiendus augustiks 2019. Õppetegevust ehituse ajal korraldatakse koostöös kooli ja ehitusprojektijuhtidega.

Klassiruumide juurdeehitus ja staadioni rekonstrueerimine on olnud koolile kauaoodatud ja nüüd on reaalne see korraga valmis ehitada. Juurdeehitus on alati pingeliselt põnev protsess aga hea tulemuse nimel oleme kõik valmis pingutama.

Andre Sepp

vallavanem