Ametnikud

Haldus- ja arendusosakond

Osakonnajuhataja Aare Ets 60 31 065
50 88 959
aare.ets@raasiku.ee  
Keskkonnaspetsialist Katrin Vene

60 70 750
55512527 

katrin.vene@raasiku.ee

E 9-12, 13-16;
N 9-12, 13-18;

Hanke- ja järelevalvespetsialist

 

 

   
Arhitekt Lily Rikkonen

55566132,

6070444

lily.rikkonen@raasiku.ee E 9-12, 13-16;
N 9-12, 13-18;
Maakorraldaja Riina Rand

60 70 589,

55566133

riina.rand@raasiku.ee E 9-12, 13-16;
N 9-12, 13-18
Teede- ja ehitusspetsialist Kalev Laast 6070463, 
55523846
kalev.laast@raasiku.ee  
Planeeringute spetsialist Krista Erg-Scacchetti

60 70 444
 

 

krista.erg@raasiku.ee

N 9-12, 13-18

 

Teehooldaja kontaktid

Aruküla aleviku kõnniteid ja platse hooldab talvehooajal Heikal Invest OÜ, Heiko Aljasmäe, tel 5645 7692, heikoaljasmae@gmail.com

Raasiku aleviku kõnniteid ja platse hooldab talvehooajal AS Kiviluks, Kalev Tisler, telef 5231170, e-mail: kiviluks@kiviluks.ee

Raasiku valla teede talvised hooldajad on:

  • Prk 1   Aruküla alevikus, Järsi külas, Kulli külas ja Kurgla külas - AS Kiviluks, Kalev Tisler, telef 5231170, e-mail:kiviluks@kiviluks.ee
  • Prk 2   Raasiku alevikus ja Tõhelgi külas - AS Kiviluks, Kalev Tisler, telef 5231170, e-mail: kiviluks@kiviluks.ee
  • Prk 3   Igavere külas, Kalesi külas ja Peningi külas – MR Multi OÜ, Janek Nozdrenko, tel 565 5220, Janek@mrmulti.ee ;
  • Prk 4   Rätla külas, Perila külas ja Kiviloo külas – OÜ Sanders Agro, Erki Sander, tel 520 7870, erkisander@gmail.com ;
  • Prk 5   Pikavere külas, Härma külas ja Mallavere külas – Korduv OÜ, Thomas Suurkuusk, tel 565 2215, joeaare@gmail.com .

Teede kaart on leitav siit.