HARJU MAAKONNA RISKID JA SOOVITUSED NENDEGA TOIMETULEKUKS

2.06.16
 

Kriisireguleerimise büroo on valmistanud Harjumaa kodanikele ennetava sisuga inforaamatu pealkirjaga „Harju maakonna riskid ja soovitused nendega toimetulekuks".

Hädaolukorrad võivad ohustada inimeste elu ja tervist, kahjustada oluliselt keskkonda, tekitada häireid elutähtsa teenuse toimimises või tekitada suurt varalist kahju. Seega on hädaolukorras oluline elanikkonna valmisolek ja õige käitumine.

Käesolev inforaamat kirjeldab Harju maakonnas enam ettetulevaid riske ja annab soovitusi nendega toimetulekuks. Iga inimese teadlik käitumine aitab ära hoida suurema kahju tervisele, varale ja keskkonnale.

Inforaamat eesti keeles

Inforaamat vene keeles

 

Korrakaitse

Alates 10.04.2017 tuleb Ida-Harju piirkonnapolitseinikega kohtumiseks aeg kokku leppida.

 Ida-Harju konstaablijaoskonna vastuvõtuaegade kaotamisega antakse inimestele võimalus probleemi korral oma konstaabliga ise ühendust võtta ja määrata endale sobiv aeg kohtumiseks.

„Inimene pöördub politseinike poole ikka siis, kui tal on mure ning milleks oodata rääkimiseks kindla päeva kindlaid kellaaegu, kui on võimalus helistada Ida-Harjumaa konstaabli mobiiltelefonile ja leppida kokku päev ja kellaaeg, millal kohtuda," rääkis muudatusest Ida-Harju jaoskonna ennetus- ja menetlustalituse juht Rainis Sinikas. Sinikas loodab, et muudatus toob inimesed politseinikele lähemale ning aitab murele kiiremini, paremini ja mugavamalt lahenduse leida. „Aeg on piiratud ressurss ja seda tähtsam on, et me oskaksime seda paindlikult kasutada," ütles Sinikas.

Ida-Harju konstaablid töötavad Harjumaa idaosa linnades ja valdades ning on tööpäeviti mobiiltelefonide teel tabatavad kella 8st 16.30ni. 

PÕHJA PREFEKTUUR IDA-HARJU KONSTAABLIJAOSKOND

 

Kontakttelefon

Ida-Harju  piirkonnavanem – Ivo Roosimägi

ivo.roosimagi@politsei.ee

612 4637, 522 9016

Piirkonnapolitseinik Kristo Tamsalu  kristo.tamsalu@politsei.ee

53026105

Nnoorsoopolitseinik Eleri Kontkar, eleri.kontkar@politsei.ee; vastuvõtt kokkuleppel.

56660840

     

Lähim politseijaoskond: P.Pinna 4, Tallinn, avatud E-R 9.00-17.00,
Dokumentide taotlemine E-R 9,00-17.00
Telefon 6123000
e-post: pohja@politsei.ee

Lähim konstaablijaoskond: Karjääri 11, Maardu, avatud E-R 9.00-17.00

         Raasiku tuletõrjeühing:

Arukülas Harri Aljasmäe - telefon 56 958 304
Raasikul Valdeko Vaher - telefon 51 25 729