Ametnikud

Haldus- ja arendusosakond

Osakonnajuhataja Aare Ets 60 31 065
50 88 959
aare.ets@raasiku.ee  
Keskkonnaspetsialist Katrin Vene

60 70 750
55512527 

katrin.vene@raasiku.ee

E 9-12, 13-16;
N 9-12, 13-18;

Hanke- ja järelevalvespetsialist

Reelika
Pirson-Heinloo

60 70 454
55566133

Reelika.Pirson-Heinloo@raasiku.ee E 9-12, 13-16,
Arhitekt Lily Rikkonen 60 70 444
55566132
lily.rikkonen@raasiku.ee E 9-12, 13-16;
N 9-12, 13-18;
Juhtiv maakorraldaja Riina Rand 60 70 589 riina.rand@raasiku.ee E 9-12, 13-16;
N 9-12, 13-18
Planeeringute menetleja Helina Maalt 60 70 444 planeeringud@raasiku.ee N 9-12, 13-18
Teede- ja ehitusspetsialist Kalev Laast 60 70 463 kalev.laast@raasiku.ee  

 

Teehooldaja kontaktid

Aruküla aleviku kõnniteid ja platse hooldab talvehooajal Heikal Invest OÜ, Heiko Aljasmäe, tel 5645 7692, heikoaljasmae@gmail.com

Raasiku aleviku kõnniteid ja platse hooldab talvehooajal AS Kiviluks, Rando Lõhmus, tel 5341 4664,  rando@kiviluks.ee

Raasiku valla teede talvised hooldajad on:

  • Prk 1   Aruküla alevikus, Järsi külas, Kulli külas ja Kurgla külas - AS Kiviluks, Rando Lõhmus, tel 5341 4664, rando@kiviluks.ee ;
  • Prk 2   Raasiku alevikus ja Tõhelgi külas - AS Kiviluks, Rando Lõhmus, tel 5341 4664, rando@kiviluks.ee ;
  • Prk 3   Igavere külas, Kalesi külas ja Peningi külas – MR Multi OÜ, Janek Nozdrenko, tel 565 5220, Janek@mrmulti.ee ;
  • Prk 4   Rätla külas, Perila külas ja Kiviloo külas – OÜ Sanders Agro, Erki Sander, tel 520 7870, erkisander@gmail.com ;
  • Prk 5   Pikavere külas, Härma külas ja Mallavere külas – Korduv OÜ, Thomas Suurkuusk, tel 565 2215, joeaare@gmail.com .

Teede kaart on leitav siit.