Kontaktid

Aadress: Tallinna mnt 24 Aruküla Harjumaa 75201 
Telefon: 60 70 348, 555 66 131
E-post: raasiku.vald@raasiku.ee
Registrikood: 75010708

Vallavalitsuse tööajad:
Esmaspäeval, teisipäeval, kolmapäeval 08.00 - 12.00 ja 13.00 - 17.00
Neljapäeval 08.00 - 12.00 ja 13.00 - 18.00

Reedel 08.00 - 13.00

Panga rekvisiidid:

IBAN EE331010002026014000 SEB pank
Välismakseks vajalikud panga rekvisiidid:

AS SEB Pank
Tornimäe 2, Tallinn
BIC/SWIFT: EEUHEE2X

IBAN EE842200001120205412 Swedbank
Välismakseks vajalikud panga rekvisiidid:

SWEDBANK AS
Liivalaia 8, 15040 Tallinn
SWIFT/BIC: HABAEE2X

Alates 01.01.2020 võtab Raasiku vallavalitsus vastu ainult e-arveid. Meie e-arvete operaator on Omniva.
E-arvetest lähemalt saab lugeda siit.

Seoses COVID-19 levikuga toimub ametnike vastuvõtt vallamajas eelneval kokkuleppel ning maskistatuna. Eelistatud on online kohtumised. Sellekohane soov edastada otse ametnikule, kelle kontaktid leiate altpoolt. Jääme terveks!
Ametikoht ja -juhend Nimi ja haridus Telefon E-post  
Vallavanem Andre Sepp

6070580
 

andre.sepp@raasiku.ee  

Kantselei

Vallasekretär

Gunnar Nuuma

6070416

gunnar.nuuma@raasiku.ee

 

Infosekretär Marju Maalt

6070348
55566131

marju.maalt@raasiku.ee
 

Puhkus 20.-27.09

Registripidaja Heli Tenslind

6070470, 
53461462

heli.tenslind@raasiku.ee

 

IT-juht Priit Kaskel 59123617 priit.kaskel@raasiku.ee  
Infotöötlusspetsialist Hiie Soe 6070455 hiie.soe@raasiku.ee  

Rahandusosakond

Osakonnajuhataja Evelyn Velberk 6070293
55520067
evelyn.velberk@raasiku.ee  
Juhtiv raamatupidaja Katri Martinson 6070331, 
524 6387 
katri.martinson@raasiku.ee  
Raamatupidaja Triin Türnpuu

6070428

triin.turnpuu@raasiku.ee  
Raamatupidaja Kätlin Peegel 6070380 katlin.peegel@raasiku.ee  

Haldus- ja arendusosakond

Osakonnajuhataja Aare Ets 6031065
50 88 959
aare.ets@raasiku.ee  
Keskkonnaspetsialist Johanna Sepmann

60 70 750
55512527

johanna.sepmann@raasiku.ee

 

Järelevalvespetsialist

 

 

 

 
Arhitekt Reet Viigipuu

55566132

reet.viigipuu@raasiku.ee

 

Maakorraldaja Riina Rand 6070589,
55566133
riina.rand@raasiku.ee

 

Teede ja haldusspetsialist

Asendab osakonnajuhataja Aare Ets, vallavanem Andre Sepp

     
Planeeringute spetsialist Krista Erg-Scacchetti

6070444,
5017483

krista.erg@raasiku.ee  
   

 

 

 

Haridus- ja sotsiaalosakond

Osakonnajuhataja Juta Asuja 6070298;
53328508
juta.asuja@raasiku.ee

 

Sotsiaalpedagoog

Õnnela Metsaorg

53008466

onnela.metsaorg@raasiku.ee

 

Psühholoog Kersti Veimann 55538894 kersti.veimann@raasiku.ee
 

 

Lastekaitsespetsialist

Liina Sukk

53787802

liina.sukk@raasiku.ee  
Sotsiaaltööspetsialist Karin Möllits 6070248
55567128
karin.mollits@raasiku.ee  
Juhtumikorraldaja: Noortegarantii tugisüsteemi raames mitteõppivate ja -töötavate noorte toetamine hõivesse naasmisel Marge Aasalaid 6070350, 5230629 marge.aasalaid@raasiku.ee  
Projekti "Kose ja Raasiku valla sotsiaalteenuste arendamine", projektijuht Kerli Vahter 5176693 kerli.vahter@raasiku.ee  
Projekti "Kose ja Raasiku valla sotsiaalteenuste arendamine" hoolduskoordinaator Maarika Grau 58864141  maarika.grau@raasiku.ee   
         

Raasiku Valla Sport

Juhataja Kadri Kesküla

58171262

kadri.keskyla@raasiku.ee