Sportimisvõimalused Raasiku vallas

Treening

Klubi, treeningu korraldaja

Kontakt, info

Märkused

Koht

TÄISKASVANUTE TREENINGUD

Hommikujooks, matkad

Aave Spordiklubi

Vello Teder, Vello Luts 
hommikujooks@gmail.com
https://www.facebook.com/hommikujooks

Mehed, naised, poisid, tüdrukud

Aruküla terviserada, matkateed

Cross Training

Hankos OÜ

Raimo Heiste
raimo.heiste@hotmail.com
Tel 5562 6924

Mehed, naised

Aruküla staadion ja spordihoone

Jäähoki, korvpall, võrkpall

MTÜ Aruküla Pallimängude Klubi

Uku Hinsberg
uku@arukylapmk.ee
Tel 525 9524

Mehed

Aruküla spordisaal

Käsipall

Raasiku Mistra

Treener Jüri Lepp
hctallas@hot.ee
Tel 5093118

Mehed, Meistrite liiga

Aruküla ja Raasiku spordisaal

Koroona

MTÜ Peningi Koroonamänguklubi

Guido Trees
guidotrees@gmail.com
Tel 527 8829

Mehed, naised

Raasiku kultuurimaja

Korvpall

Treeninggrupp

Elle Tamm
elle.tamm@yahoo.com
Tel 53400988

Naised

Raasiku spordisaal

Korvpall, võrkpall

MTÜ Raasiku Spordiklubi

Rain Soosaar
rsoosaar65@hot.ee
Tel 5648 0607

Mehed

Raasiku spordisaal

Orienteerumine

MTÜ TA Raasiku Valla Orienteerujate Ühing

Guido Trees
guidotrees@gmail.com
Tel 527 8829

Mehed, naised

Peningi

Ratsutamine

MTÜ Perila Tallid

https://www.facebook.com/PerilaTallid/

Mehed, naised

Perila küla

Ratsutamine

Suuresti Tall

Tel 507 3401
suuresti@gmail.com
http://www.suurestitall.ee/
https://www.facebook.com/Suuresti/

Mehed, naised

Uus-Suuresti, Kulli küla

Ringtreening

Rõõm Liikudes OÜ

Annika Liiv
annikasomer@hot.ee
Tel 5564 2499

Naised

Raasiku spordihoone

Saalihoki

MTÜ Arenculle

Jaanika Käes
arenculle@gmail.com 
Tel 526 8808

Naised

Aruküla spordisaal

Saalijalgpall

FC Aruküla

Rauno Esop
rauno.esop@gmail.com
Tel 5696 8735 

Mehed

Aruküla spordisaal

Shindo

Treeninggrupp

Karin Kilk
kilkkarin@gmail.com

Mehed ja naised

Raasiku spordihoone aeroobikasaal

Sulgpall

Treeninggrupp

Kaisa Simon
kaisa.simon@hotmail.com
Tel 525 2207 

Mehed, naised

Aruküla spordisaal

Võrkpall

Aruküla Võrkpalliklubi

Karri Urban
karri@arukylavk.ee
Tel 565 5731

Mehed, naised

Aruküla spordisaal

KOOLILASTE TREENINGUD

Akrobaatika

Treener

Marion Rannu
marion@randverekool.ee
Tel 5656 2811

1.-6. klass

Aruküla spordihoone aeroobikasaal

Cross Training

Hankos OÜ

Raimo Heiste
raimo.heiste@hotmail.com
Tel 5562 6924

5 kuni 11-aastased lapsed

Aruküla staadion ja spordihoone

Jalgpall

FC Joker

Rene Lill
rene.lill@fcjoker.ee
Tel 5807 3250
https://www.facebook.com/RaasikuFcJoker

1.-9. klass

Aruküla ja Raasiku staadion

Judo

MTÜ Mikata

Krister Parbo krister@parbo.ee
Tel 56 48 4950 www.mikata.ee

1.-5. klassi lapsed

Raasiku spordihoone budosaal

Käsipall

Aruküla Spordiklubi

Avo Möls
avo.mols@arukyla.edu.ee  Tel 5225842
https://www.facebook.com/arukylask

1.-9. klass

Aruküla spordisaal

Käsipall

HC Tallas

Treener Raivo Holm raivoholm@gmail.com
Tel 508 3660

1.-3. klass

Raasiku spordisaal

Kergejõustik

Treener

Sven Lillimägi
sven.lillimagi@gmail.com

Tel 5629 9564

1.-9. klass

Aruküla staadion

Lauatennis

Treener

Andres Puusepp

andrespuusep@gmail.com

Tel 5668 6038

1.-9. klass

Raasiku spordihoone stuudioruum

Maadlus

MTÜ Korrus 3

Helen Nool

helen@korrus3.ee

53479950

1-9. klass

Aruküla staadion ja spordihoone

Ratsutamine

MTÜ Perila Tallid

https://www.facebook.com/PerilaTallid/

Mehed, naised

Perila küla

Ratsutamine

Suuresti Tall

Tel 507 3401

suuresti@gmail.com

http://www.suurestitall.ee/

https://www.facebook.com/Suuresti/

Mehed, naised

Uus-Suuresti, Kulli küla

Saalihoki

Treener

Jaanika Käes

arenculle@gmail.com    

Tel 526 8808

3.-7. klassi tüdrukud ja poisid

Aruküla spordisaal

Sulgpall

Treener

Kaisa Simon

kaisa.simon@hotmail.com

Tel 525 2207 

Carol Pähkel

carolpahkel@gmail.com   

Tel 5267608

2.-7. klass

Aruküla spordisaal

Tantsutrenn

Minu Tantsukool

Elina Melanija Tannenberg

elinamelanija@minutantsukool.ee

Tel 58122 193

http://www.minutantsukool.ee/

1.-9. klass

Aruküla spordihoone aeroobikasaal

Tantsutrenn

Esteetika- ja Tantsukool

Karolin Möllits

karolin.mollits@gmail.com

Tel 5805 0722

http://www.estjatk.ee/

1.-9. klass

Raasiku spordihoone peegelsaal

Võistlustants

Tantsuklubi "Figuret"

Heret Ameljušenko info@figuret.ee

Tel 5809 0865

1.-9. klass

Raasiku spordihoone peegelsaal, Raasiku kultuurimaja

Võrkpall

Aruküla Võrkpalliklubi

Treener Agur Asperk

asperkid@gmail.com

Tel 515 4910

1.-9. klass

Aruküla ja Raasiku spordisaal

LASTEAIALASTE TREENINGUD

Akrobaatika

Treener

Marion Rannu

marion@randverekool.ee

Tel 5656 2811

5- kuni 7-aastased lapsed

Aruküla lasteaia saal

Cross Training

Hankos OÜ

Raimo Heiste

raimo.heiste@hotmail.com

Tel 5562 6924

5 kuni 11-aastased lapsed

Aruküla staadion ja spordihoone

Jalgpall

Harju Jalgpallikool

Margus Martsep

margus.martsep@harjujk.ee

Tel 523 9629

https://harjujk.ee/

Lasteaialapsed

Aruküla staadion ja spordihoone aeroobikasaal

Tantsutrenn

Minu Tantsukool

Elina Melanija Tannenberg

elinamelanija@minutantsukool.ee

Tel 58122 193

http://www.minutantsukool.ee/

Lasteaialapsed

Aruküla lasteaia saal

Võistlustants

Tantsuklubi "Figuret"

Heret Ameljušenko info@figuret.ee

Tel 5809 0865

Alates 5. eluaastast

Raasiku spordihoones ja kultuurimajas

Info 30.09.2021 seisuga

Vaata treeningute toimumise aegu https://raasiku.kovtp.ee/kalendrid