Ametnike kontaktid ja vastuvõtuajad


Ametikoht ja -juhend Nimi ja haridus Telefon E-post Vastuvõtt
Vallavanem Andre Sepp

6070580
 

andre.sepp@raasiku.ee Vastuvõtt eelregistreerimisel infosekretäri või vallavanema telefonil

Kantselei

Vallasekretär

Gunnar Nuuma

6070416

gunnar.nuuma@raasiku.ee

E,T,K 9-12, 13-16;
N 9-12, 13-18
R 9-13

Infosekretär Kätlin Peegel

6070348
55566131

raasiku.vald@raasiku.ee,
katlin.peegel@raasiku.ee

E,T,K 9-12, 13-16;
N 9-12, 13-18;
R 9-13

Registripidaja Heli Tenslind

6070470

heli.tenslind@raasiku.ee

E 9-12, 13-16;
N 9-12, 13-18;

Infotöötlusspetsialist Hiie Soe 6070455 hiie.soe@raasiku.ee  

Rahandusosakond

Osakonnajuhataja Evelyn Velberk 6070293
55520067
evelyn.velberk@raasiku.ee  
Juhtiv raamatupidaja Katri Martinson 6070331 katri.martinson@raasiku.ee  
Raamatupidaja Ilme Suurkuusk

6070428

   
Raamatupidaja Alli Teder 6070380 alli.teder@raasiku.ee  

Haldus- ja arendusosakond

Osakonnajuhataja Aare Ets 6031065
50 88 959
aare.ets@raasiku.ee  
Keskkonnaspetsialist Katrin Vene

60 70 750
55512527

katrin.vene@raasiku.ee

E 9-12, 13-16
N 9-12, 13-18

Hanke- ja järelevalvespetsialist

 

 

   
Arhitekt Lily Rikkonen

55566132, 6070444

lily.rikkonen@raasiku.ee

E 9-12, 13-16;
N 9-12, 13-18

Maakorraldaja Riina Rand 6070589,
55566133
riina.rand@raasiku.ee

E 9-12, 13-16
N 9-12, 13-18

Teede- ja ehitusspetsialist Kalev Laast 6070463,
55523846
kalev.laast@raasiku.ee  
Planeeringute spetsialist Krista Erg-Scacchetti

6070444

krista.erg@raasiku.ee N 9-12, 13-18
   

 

 

 

Haridus- ja sotsiaalosakond

Osakonnajuhataja Juta Asuja 6070298;
53328508
juta.asuja@raasiku.ee

Vastuvõtt eelneval kokkuleppel 

Sotsiaalpedagoog

Õnnela Metsaorg

53008466

onnela.metsaorg@raasiku.ee

Vastuvõtt eelneval kokkuleppel

Psühholoog Kersti Veimann 55538894 kersti.veimann@raasiku.ee
 

Vastuvõtt eelneval kokkuleppel 

Lastekaitsespetsialist Lea Sõmer

6070205,
53787802 

lea.somer@raasiku.ee Vastuvõtt eelneval kokkuleppel 
Sotsiaaltööspetsialist Karin Möllits 6070248
55567128
karin.mollits@raasiku.ee E 9-12,13-16
K  9-13 Raasikul
N 9-12,13-18
Juhtumikorraldaja: Noortegarantii tugisüsteemi raames mitteõppivate ja -töötavate noorte toetamine hõivesse naasmisel Marge Aasalaid 6070350, 5230629 marge.aasalaid@raasiku.ee Vastuvõtt eelneval kokkuleppel
Projekti "Kose ja Raasiku valla sotsiaalteenuste arendamine", projektijuht Kerli Vahter 5176693 kerli.vahter@raasiku.ee Vastuvõtt eelneval kokkuleppel
Projekti "Kose ja Raasiku valla sotsiaalteenuste arendamine" hoolduskoordinaator Maarika Grau 58864141  maarika.grau@raasiku.ee  Vastuvõtt eelneval kokkuleppel
         

Raasiku Valla Sport

Juhataja Kadri Kesküla

58171262

kadri.keskyla@raasiku.ee