Raasiku Vallavalitsus otsib projekti „Isikukeskse erihoolekande teenusmudeli rakendamine kohalikus omavalitsuses“ raames tegevusjuhendajat

Raasiku Vallavalitsus otsib projekti „Isikukeskse erihoolekande teenusmudeli rakendamine kohalikus omavalitsuses" raames tegevusjuhendajat (0,5 ametikohta)

Teenuse saajateks on tööealised raske, sügava ja püsiva kuluga psüühikahäirega inimesed, sh nii psüühilise haigusega inimesed kui intellektihäirega inimesed ning nende perekonnad. Tegevusjuhendaja eesmärk on toetada psüühilise erivajadusega inimeste ühiskonnaelus osalemist ja kaasamist kogukonna tasandil, sh psüühilise erivajadusega inimeste võimetekohast osalemist tööhõives.

Töö kirjeldus

• Kliendi juhendamine ja toetamine igapäevaelu toimingutes.
  • Kliendi sotsiaalsete oskuste hindamine, arendamine, suhtlemine kliendi lähedastega.
  • Abistab töö- või rakendustegevuse leidmisel, vajadusel juhendab ja abistab.
  • Klientide vabaajategevuste korraldamine ning tegevuste läbiviimine.
  • Ühisürituste planeerimine ja nendel osalemine.
  • Täidab projektiga seotud aruandlust vastavalt projekti nõuetele.
  • Koostöös projekti juhtumiskorraldajaga klientide tegevusplaanide koostamine ja nende regulaarne hindamine.
  • Valmisolek pakkuda teenust kliendi kodus.

Ootused kandidaadile

• tegevusjuhendaja või sotsiaaltöö alane haridus;
  • head organiseerimisvõime, loovus, initsiatiivikus leidmaks võimalusi klientide arendamiseks;
  • iseseisvus ning oskus teha meeskonnatööd;
  • B kategooria juhilubade olemasolu;
  • väga heal tasemel eesti keele oskus.

Omalt poolt pakume

• toetavat kollektiivi;
  • paindlikku tööaega;

Lisainfo

Sooviavaldus koos CV-ga palume saata 15. oktoobriks 2021 juta.asuja@raasiku.ee. Lisainfo Juta Asuja tel 53328508.