Raasiku vallavalitsus kutsub üles esitama kandidaate, kes väärivad tunnustamist kodanikupäeval

26. novembril tähistatakse kodanikupäeva. Kodanikupäeval tõstame esile tegusate ja ettevõtlike inimeste panust kogukonna ja laiemalt Eesti ühiskonna arengusse. Kodanikupäeva eesmärgiks on teadvustada kodanikuks olemist ja tõsta selle väärtust.

Raasiku vallas on saanud ilusaks traditsiooniks sellel päeval tunnustada neid, kelle ühiskondlik tegevus on teistelegi eeskujuks. Need on inimesed, kes on kogukonnale oluliste tegemiste eestvedajad või pühendunud vabatahtlikud, kelle teod loovad meie ümber soojust ja helgust. Kodanikupäeval anname juba mitmendat aastat üle ka Raasiku valla Aasta Sporditegijate auhinnad ning sellel aastal tunnustame kodanikupäeva raames lisaks meie tublisid ja aktiivseid noori, kes on oma tegevusega eeskujuks ja innustajaks teistelegi noortele- Noor Eeskuju.

Kandidaate Raasiku valla kodanikupäeva tänukirjale, Aasta Sporditegijaks ja Noore Eeskuju tunnustamiseks saab esitada igaüks täites vormi https://forms.gle/L2zTu1GJ9ripB8tg9. Soovi korral võib ettepaneku saata paberkandjal aadressile Tallinna mnt 24, Aruküla või e-posti teel raasiku.vald@raasiku.ee.

Kandidaatide esitamise tähtaeg on 15. november 2020.
Kodanikupäeva tänukirjad, Aasta Sporditegija ja Noor Eeskuju tunnustused antakse üle 26.novembril Aruküla rahvamajas toimuval kodanikupäeva kontserdile järgneval pidulikul sündmusel.

Küsimuste korral võtke ühendust Juta Asujaga (juta.asuja@raasiku.ee, 53328508).