Konkurss projekti „Kose ja Raasiku valla sotsiaalteenuste arendamine" hooldustöötaja ja tugiisiku ametikohtadele

Raasiku Vallavalitsus kuulutab välja konkursi projekti „Kose ja Raasiku valla sotsiaalteenuste arendamine"

HOOLDUSTÖÖTAJA  JA TUGIISIKU ametikohtadele

Projekti "Kose ja Raasiku valla sotsiaalteenuste arendamine" eesmärgiks on tööealise inimese hoolduskoormuse vähendamine ning tööturule sisenemise või tööturul jätkamise toetamine ning tööealise erivajadusega inimese toimetuleku toetamine tööturule sisenemise/ tööturul jätkamise võimekuse suurendamiseks läbi koduteenuse, tugiisiku teenuse ning nõustamisteenuse ja tugigruppide pakkumise Kose ja Raasiku vallas.

Hooldustöötaja ülesandeks on eaka abistamine ja toetamine kodu, isikliku elu ja enesehooldusega seotud igapäevaeluks vajalike toimingute sooritamisel.

Tugiisiku ülesandeks on  isiku abistamine jõustamise ja juhendamise kaudu tema kohustuste täitmisel, asjaajamisel või toimetulekul raske olukorraga tema igapäevases elukeskkonnas.

Ootused kandidaatidele:

• Vähemalt keskharidus;
  • B kategooria lubade olemasolu;
  • julgust ja tahet abistada eakat ning erivajadustega inimest;
  • sõbralikku suhtlemislaadi ja positiivset ellusuhtumist;
  • nõusolekut töötada graafiku alusel; valmisolekut töötada vajadusel õhtuti ja/või nädalavahetustel;
  • oskust töötada iseseisvalt

Kasuks tuleb:

• (Tugiisiku ametikohal) tugiisiku koolituse läbimine;
  • (hooldustöötaja ametikohal) hooldustöötaja kutse;
  • eelnev valdkonnapõhine töökogemus;
  • meeskonnatöö oskus

Omalt poolt pakume:

• Brutopalka hooldustöötajale 1040 eurot ja tugiisikule 1165 eurot;
  • 28 kalendripäeva puhkust;
  • toetavat meeskonda;
  • paindlikku tööaega;
  • koolitusi;
  • võimalust olla kaasatud teenuste arendamisel.

Töö on tähtajaline kuni 31.12.2021. Kandideerimisavaldus koos elulookirjeldusega saata

e-posti aadressil  raasiku.vald@raasiku.ee  märgusõnaga „Sotsiaalteenuste projekt" hiljemalt 31.jaanuariks 2020.

Lisainformatsioon: Haridus, kultuuri- ja spordiosakonna juhataja Juta Asuja e-post  juta.asuja@raasiku.ee, tel: 53328508