« Tagasi

Oluline info Raasiku valla elanikele

  • Staadionite lahtioleku ajad. Kuna probleemiks on saanud liiga rohkearvulised kogunemised staadionitele, eriti just õhtuti, siis sulgeme alates tänasest nii Aruküla kui Raasiku staadionid õhtuti kell 19. Päevasel ajal hoiavad staadionil pilku peal Raasiku Valla Spordi töötajad. Nii nagu mujalgi, kehtib ka staadionil reegel, et inimesed tohivad maksimaalselt koos liikuda kahekesi või perekonnaga. Kui need meetmed ei aita, siis oleme sunnitud staadionid täielikult sulgema.
  • Alates 26.märtsist kuni eriolukorra lõpuni on peatatud õpilaste tasuta rongisõit Elroni rongides. Kuna õppetööd ega huviringe ei toimu, siis on ajutiselt soodustus peatatud ning see taastatakse niipea kui olukord normaliseerub.
  • Pikavere lasteaed on 1.aprill-30.aprill suletud ning sel perioodil lasteaiakohta vajavad lapsed suunatakse Raasiku või Aruküla lasteaeda.
  • Alates sellest nädalast on kõikidest meie raamatukogudest (va. Peningi haruraamatukogust) võimalik raamatuid ettetellimisel laenutada. Selleks tuleb e-posti või telefoni teel raamatukoguga ühendust võtta, oma tellimus esitada ning anda teada, mis päeval soovitakse raamatuid kätte saada. Raamatute üleandmine toimub kontaktivabalt tööpäevadel kella 10-14 vahel. Ka on võimalik eakatel raamatuid koju tellida
  • Kuni 1.maini on suletud kõik Raasiku valla hallatavad asutused ning tühistatud kõik huviringid ja sündmused. Soovitame avalikke üritusi mitte planeerida ka maikuusse.