Haridus-, kultuuri-, sotsiaal- ja spordikomisjoni koosolek toimub 2.oktoobril

1.10.18

Komisjoni istung toimub 2. oktoobril kell 18.00 Raasiku vallamajas

Päevakord:

  1. Ülevaade noorte tööle suunamise projektist Raasiku vallas. (Projektijuht M. Aasalaid)
  2. MTÜ-de toetuste ja sporditoetuste kordade eelnõude menetlemisest ja sporditöörühma ettepanekutest (A. Kallaste)
  3. Teistes omavalitsustes sportivate noorte toetamise ülevaatamine, eelnõu algatamine. (J. Asuja, A. Kallaste)
  4. Raasiku valla arengukava 2018-2028 ja eelarvestrateegia muudatusettepanekute läbivaatamine. (A. Ets)

Volikogu eelarve- keskkonna- ja planeerimiskomisjoni koosolek toimub 3. oktoobril

1.10.18

Volikogu eelarve- keskkonna- ja planeerimiskomisjoni koosolek toimub 03.10.18 kell 18.00.

Päevakorras:

  1. Detailplaneeringu algatamine Arukülas, Nõmme 2a (A. Ets)
  2. Detailplaneeringu algatamine Raasikul Vana-Postijaama (A. Ets)
  3. Tänavavalguste arendamise koostöö pakkumise tutvustus (Elektrilevi esindaja V. Tamm)
  4. Raasiku valla eelarvestrateegia 2018-2022 parandusettepanekute läbivaatamine, valitsuse ettepanek (E. Velberk)
  5. Raasiku valla arengukava 2018-2028 parandus ja muudatusettepanekute läbivaatamine (A. Ets)

 

Volikogu komisjonid alates 01.11.2017

3.09.18
  • Eelarve-, keskkonna ja planeerimiskomisjon
    Esimees Maarja Sikut 
    Aseesimees Tiina Rühka
    Liikmed: 
    Andres Kallaste, Avo Möls, Eliis Kahlo, Ivar Vilberg, Jako Reinaste, Kalev Villem, Marianne Põld, Mart Liivak, Meeli Teder, Olev Sinijärv, Talvi Abram, Tiit Reeder, Tõnu Suurkuusk, Ulvar Kaubi, Urmas Raude, Kaido Kirsip

    Komisjoni koosolekute protokollid dokumendiregistris
     
  • Haridus-, kultuuri-, sotsiaal- ja spordikomisjon
    Esimees Andres Kallaste
    Aseesimees Garina Toomingas
    Liikmed:
     Alice Suurkuusk, Anne Veltmann-Veski, Dea Ivask, Erik Tammsoo, Helle Vaga, Ivar Vilberg, Kadi Tammaru, Marianne Põld, Uku Hinsberg, Rene Lill, Talvi Abram

    Komisjoni koosolekute protokollid dokumendiregistris
     
  • Revisjonikomisjon
    Esimees Kadi Tammaru
    Aseesimees Rene Lill

    Komisjoni liige Maarja Sikut