Kontaktid

Aadress: Tallinna mnt 24 Aruküla Harjumaa 75201 
Telefon: 60 70 348, 555 66 131
E-post: raasiku.vald@raasiku.ee
Registrikood: 75010708

Vallavalitsuse tööajad:
Esmaspäeval, teisipäeval, kolmapäeval 08.00 - 12.00 ja 13.00 - 17.00
Neljapäeval 08.00 - 12.00 ja 13.00 - 18.00

Reedel 08.00 - 13.00

Panga rekvisiidid:

IBAN EE331010002026014000 SEB pank
Välismakseks vajalikud panga rekvisiidid:

AS SEB Pank
Tornimäe 2, Tallinn
BIC/SWIFT: EEUHEE2X

IBAN EE842200001120205412 Swedbank
Välismakseks vajalikud panga rekvisiidid:

SWEDBANK AS
Liivalaia 8, 15040 Tallinn
SWIFT/BIC: HABAEE2X

 

Raasiku vallavalitsuse arved palun saata aadressile: raasiku_arved@e-arvetekeskus.eu

Ametikoht ja -juhend Nimi ja haridus Telefon E-post Vastuvõtt
Vallavanem Andre Sepp

60 70 580
 

andre.sepp@raasiku.ee Vastuvõtt eelregistreerimisel infosekretäri või vallavanema telefonil

Kantselei

Vallasekretär

Gunnar Nuuma

60 70 416

Gunnar.Nuuma@raasiku.ee

E,T,K 9-12, 13-16;
N 9-12, 13-18
R 9-13

Infosekretär Kätlin Peegel

60 70 348
55566131

raasiku.vald@raasiku.ee,
katlin.peegel@raasiku.ee

E,T,K 9-12, 13-16;
N 9-12, 13-18;
R 9-13

Registripidaja Heli Tenslind

60 70 470

Heli.Tenslind@raasiku.ee

E 9-12, 13-16;
N 9-12, 13-18;

Infotöötlusspetsialist Hiie Soe 60 70 455 Hiie.Soe@raasiku.ee  

Rahandusosakond

Osakonnajuhataja Evelyn Velberk 60 70 293
55520067
Evelyn.Velberk@raasiku.ee  
Juhtiv raamatupidaja Terje Alvela 60 70 331
 
Terje.Alvela@raasiku.ee  
Raamatupidaja Ilme Suurkuusk

60 70 428

Ilme.Suurkuusk@raasiku.ee  
Raamatupidaja Alli Teder 60 70 380 Alli.Teder@raasiku.ee  

Haldus- ja arendusosakond

Osakonnajuhataja Aare Ets 60 31 065
50 88 959
aare.ets@raasiku.ee  
Keskkonnaspetsialist Katrin Vene

60 70 750
55512527

katrin.vene@raasiku.ee

E 9-12, 13-16
N 9-12, 13-18

Hanke- ja järelevalvespetsialist

Reelika
Pirson-Heinloo

60 70 454
55566133

Reelika.Pirson-Heinloo@raasiku.ee E 9-12, 13-16,
Arhitekt Lily Rikkonen

60 70 444
55566132

lily.rikkonen@raasiku.ee

E 9-12, 13-16;
N 9-12, 13-18

Juhtiv maakorraldaja Riina Rand 6070589 riina.rand@raasiku.ee

E 9-12, 13-16
N 9-12, 13-18

Planeeringute menetleja Helina Maalt 60 70 444 planeeringud@raasiku.ee N 9-12, 13-18
Teede- ja ehitusspetsialist Kalev Laast 60 70 463 kalev.laast@raasiku.ee  

Sotsiaalosakond

Osakonnajuhataja Liivi Puumets

60 70 357
50 17 483

Liivi.Puumets@raasiku.ee

Aruküla:
E 9-12
Raasikul:
K 9 - 13

Lastekaitsespetsialist Anu Nõlve

60 70 205
51 26 149

Anu.Nolve(ät)raasiku.ee E 9-12, 13-16;
N 9-12, 13-18
Sotsiaaltööspetsialist Karin Möllits

60 70 248
55567128

Karin.Mollits@raasiku.ee

E 9-12,13-16
N 9-12,13-18

Juhtumikorraldaja: Noortegarantii tugisüsteemi raames mitteõppivate ja -töötavate noorte toetamine hõivesse naasmisel Marge Aasalaid

6070350, 5230629

marge.aasalaid@raasiku.ee

Vastuvõtt eelneval kokkuleppel tel: 6070350, 5230629 või e-post: marge.aasalaid@raasiku.ee

 

Hariduse, kultuuri- ja spordiosakond

Osakonnajuhataja Juta Asuja 60 70 298;
53328508
juta.asuja@raasiku.ee

 Vastuvõtt eelneval kokkuleppel telefonil 53328508 või e-post juta.asuja@raasiku.ee

Sotsiaalpedagoog, valla HEV koordinaator

Õnnela Metsaorg

53008466

onnela.metsaorg@raasiku.ee

Nõustamisajad eelneval kokkuleppel 53008466 või onnela.metsaorg@raasiku.ee

Raasiku Põhikoolis: E-R Kell 8.30 – 14.30

Pikavere Mõisakoolis kolmapäev, kell 15.00-17.00

Raasiku vallamajas, kab. 8 eelneval kokkuleppel E, N kell 15.00 – 18.00

 

Psühholoog Kersti Veimann 55538894 kersti.veimann@raasiku.ee
 

Nõustamisajad eelnevalt kokkuleppida: 555 388 94 või kersti.veimann@raasiku.ee

Esmaspäeval Aruküla Lasteaias „Rukkilill"

Teisipäeval Raasiku Lasteaias „Oravake" ja Raasiku Põhikoolis.

Kolmapäeval Pikavere Mõisakoolis

Neljapäeval Raasiku Põhikoolis

Reedel Raasiku Põhikoolis

Raasiku Valla Sport

Juhataja Kadri Kesküla

58171262

kadri.keskyla@raasiku.ee