Kontaktid

Aadress: Tallinna mnt 24 Aruküla Harjumaa 75201 
Telefon: 60 70 348, 555 66 131
E-post: raasiku.vald@raasiku.ee
Registrikood: 75010708

Vallavalitsuse tööajad:
Esmaspäeval, teisipäeval, kolmapäeval 08.00 - 12.00 ja 13.00 - 17.00
Neljapäeval 08.00 - 12.00 ja 13.00 - 18.00

Reedel 08.00 - 13.00

Panga rekvisiidid:

IBAN EE331010002026014000 SEB pank
Välismakseks vajalikud panga rekvisiidid:

AS SEB Pank
Tornimäe 2, Tallinn
BIC/SWIFT: EEUHEE2X

IBAN EE842200001120205412 Swedbank
Välismakseks vajalikud panga rekvisiidid:

SWEDBANK AS
Liivalaia 8, 15040 Tallinn
SWIFT/BIC: HABAEE2X

Alates 01.01.2020 võtab Raasiku vallavalitsus vastu ainult e-arveid. Meie e-arvete operaator on Omniva.
E-arvetest lähemalt saab lugeda siit.

Seoses COVID-19 kasvava levikuga toimub ametnike vastuvõtt vallamajas eelneval kokkuleppel ning maskistatuna. Eelistatud on online kohtumised. Sellekohane soov edastada otse ametnikule, kelle kontaktid leiate altpoolt. Jääme terveks!
Ametikoht ja -juhend Nimi ja haridus Telefon E-post Vastuvõtt
Vallavanem Andre Sepp

6070580
 

andre.sepp@raasiku.ee Vastuvõtt eelregistreerimisel infosekretäri või vallavanema telefonil

Kantselei

Vallasekretär

Gunnar Nuuma

6070416

gunnar.nuuma@raasiku.ee

E,T,K 9-12, 13-16;
N 9-12, 13-18
R 9-13

Infosekretär Marju Maalt

6070348
55566131

marju.maalt@raasiku.ee
 

E,T,K 9-12, 13-16;
N 9-12, 13-18;
R 9-13

Registripidaja Heli Tenslind

6070470

heli.tenslind@raasiku.ee

E 9-12, 13-16;
N 9-12, 13-18;

Infotöötlusspetsialist Hiie Soe 6070455 hiie.soe@raasiku.ee  

Rahandusosakond

Osakonnajuhataja Evelyn Velberk 6070293
55520067
evelyn.velberk@raasiku.ee  
Juhtiv raamatupidaja Katri Martinson 6070331 katri.martinson@raasiku.ee  
Raamatupidaja Triin Türnpuu

6070428

triin.turnpuu@raasiku.ee  
Raamatupidaja Kätlin Peegel 6070380 katlin.peegel@raasiku.ee  

Haldus- ja arendusosakond

Osakonnajuhataja Aare Ets 6031065
50 88 959
aare.ets@raasiku.ee  
Keskkonnaspetsialist Katrin Vene

60 70 750
55512527

katrin.vene@raasiku.ee

E 9-12, 13-16
N 9-12, 13-18

Järelevalvespetsialist

Jaan Varter

51980862

jaan.varter@raasiku.ee N 9-12, 13-18
Arhitekt Lily Rikkonen

55566132, 

lily.rikkonen@raasiku.ee

E 9-12, 13-16;
N 9-12, 13-18

Maakorraldaja Riina Rand 6070589,
55566133
riina.rand@raasiku.ee

E 9-12, 13-16
N 9-12, 13-18

Teede- ja ehitusspetsialist Kalev Laast 6070463,
55523846
kalev.laast@raasiku.ee  
Planeeringute spetsialist Krista Erg-Scacchetti

6070444,
5017483

krista.erg@raasiku.ee N 9-12, 13-18
   

 

 

 

Haridus- ja sotsiaalosakond

Osakonnajuhataja Juta Asuja 6070298;
53328508
juta.asuja@raasiku.ee

Vastuvõtt eelneval kokkuleppel 

Sotsiaalpedagoog

Õnnela Metsaorg

53008466

onnela.metsaorg@raasiku.ee

Vastuvõtt eelneval kokkuleppel

Psühholoog Kersti Veimann 55538894 kersti.veimann@raasiku.ee
 

Vastuvõtt eelneval kokkuleppel 

Lastekaitsespetsialist Lea Sõmer

6070205,
53787802 

lea.somer@raasiku.ee Vastuvõtt eelneval kokkuleppel 
Sotsiaaltööspetsialist Karin Möllits 6070248
55567128
karin.mollits@raasiku.ee E 9-12,13-16
K  9-13 Raasikul
N 9-12,13-18
Juhtumikorraldaja: Noortegarantii tugisüsteemi raames mitteõppivate ja -töötavate noorte toetamine hõivesse naasmisel Marge Aasalaid 6070350, 5230629 marge.aasalaid@raasiku.ee Vastuvõtt eelneval kokkuleppel
Projekti "Kose ja Raasiku valla sotsiaalteenuste arendamine", projektijuht Kerli Vahter 5176693 kerli.vahter@raasiku.ee Vastuvõtt eelneval kokkuleppel
Projekti "Kose ja Raasiku valla sotsiaalteenuste arendamine" hoolduskoordinaator Maarika Grau 58864141  maarika.grau@raasiku.ee  Vastuvõtt eelneval kokkuleppel
         

Raasiku Valla Sport

Juhataja Kadri Kesküla

58171262

kadri.keskyla@raasiku.ee