Ametnike kontaktid ja vastuvõtuajad

Seoses COVID-19 levikuga toimub ametnike vastuvõtt vallamajas eelneval kokkuleppel ning maskistatuna. Eelistatud on online kohtumised. Sellekohane soov edastada otse ametnikule, kelle kontaktid leiate altpoolt. Jääme terveks!
Ametikoht ja -juhend Nimi ja haridus Telefon E-post  
Vallavanem Andre Sepp

6070580
 

andre.sepp@raasiku.ee  

Kantselei

Vallasekretär

Gunnar Nuuma

6070416

gunnar.nuuma@raasiku.ee

 

Infosekretär Marju Maalt

6070348
55566131

marju.maalt@raasiku.ee
 

Puhkus  09.08-19.08

Registripidaja Heli Tenslind

6070470, 
53461462

heli.tenslind@raasiku.ee

Puhkus  16.08-19.08, 23.08-03.09

IT-juht Priit Kaskel   priit.kaskel@raasiku.ee  
Infotöötlusspetsialist Hiie Soe 6070455 hiie.soe@raasiku.ee Puhkus 19.07-13.08

Rahandusosakond

Osakonnajuhataja Evelyn Velberk 6070293
55520067
evelyn.velberk@raasiku.ee  
Juhtiv raamatupidaja Katri Martinson 6070331, 
524 6387 
katri.martinson@raasiku.ee Puhkus 12.07-06.08
Raamatupidaja Triin Türnpuu

6070428

triin.turnpuu@raasiku.ee  
Raamatupidaja Kätlin Peegel 6070380 katlin.peegel@raasiku.ee  

Haldus- ja arendusosakond

Osakonnajuhataja Aare Ets 6031065
50 88 959
aare.ets@raasiku.ee  
Keskkonnaspetsialist Johanna Sepmann

60 70 750
55512527

johanna.sepmann@raasiku.ee

 

Järelevalvespetsialist

Kristiina Lõbus

51980862

kristiina.lobus@raasiku.ee

Puhkus 26.07-06.08
Arhitekt Reet Viigipuu

55566132

reet.viigipuu@raasiku.ee

 

Maakorraldaja Riina Rand 6070589,
55566133
riina.rand@raasiku.ee

Puhkus 05.07-30.07

Teede ja haldusspetsialist

Kalev Laast

asendab osakonnajuhataja Aare Ets, vallavanem Andre Sepp

6070463,
55523846
kalev.laast@raasiku.ee  
Planeeringute spetsialist Krista Erg-Scacchetti

6070444,
5017483

krista.erg@raasiku.ee Puhkus 06.09-17.09
   

 

 

 

Haridus- ja sotsiaalosakond

Osakonnajuhataja Juta Asuja 6070298;
53328508
juta.asuja@raasiku.ee

Puhkus 26.07-13.08 

Sotsiaalpedagoog

Õnnela Metsaorg

53008466

onnela.metsaorg@raasiku.ee

Puhkus 28.06-15.08

Psühholoog Kersti Veimann 55538894 kersti.veimann@raasiku.ee
 

Puhkus 28.06-13.08 

Lastekaitsespetsialist

asendab osakonna juhataja Juta Asuja

6070298
53328508

juta.asuja@raasiku.ee  
Sotsiaaltööspetsialist Karin Möllits 6070248
55567128
karin.mollits@raasiku.ee  
Juhtumikorraldaja: Noortegarantii tugisüsteemi raames mitteõppivate ja -töötavate noorte toetamine hõivesse naasmisel Marge Aasalaid 6070350, 5230629 marge.aasalaid@raasiku.ee Puhkus 09.08 kuni 18.08
Projekti "Kose ja Raasiku valla sotsiaalteenuste arendamine", projektijuht Kerli Vahter 5176693 kerli.vahter@raasiku.ee Puhkus 19.07-06.08
Projekti "Kose ja Raasiku valla sotsiaalteenuste arendamine" hoolduskoordinaator Maarika Grau 58864141  maarika.grau@raasiku.ee  Puhkus 16.08-19.08
         

Raasiku Valla Sport

Juhataja Kadri Kesküla

58171262

kadri.keskyla@raasiku.ee