PÜHAPÄEVAL 15. AUGUSTIL TOIMUV TALLINNA RAHVASÕIT

PÜHAPÄEVAL 15. AUGUSTIL TOIMUV TALLINNA RAHVASÕIT TOOB RAASIKU VALLA TEEDELE-TÄNAVATELE RIKKALIKULT JALGRATTUREID
Rahvasõidu start ja finiš asub aadressil Loo alevikus Niidu tee 2. Sealt liiguvad ratturid Maardu järvest mööda ning keeravad enne Kostiveret Aruküla suunas. Arukülla jõudes jätkatakse Järsi teed mööda kuni Lagedi-Peningi maanteeni, sealt vasakule mööda maanteed Kalesi-Tõhelgi tee kaudu Raasikule. Raasiku alevik läbitakse Võidu tänavat ja Tallinna maanteed pidi Kostivere suunas. Rahvasõidul ja noortesõidul osalejad jätkavad finišini Loo alevikus. Sportsõidus osalejad teevad Kostiverest veel kaks Aruküla-Raasiku ringi, harrastussõidul osalejad ühe täiendava ringi.
Stardid Loolt kl 13:00-13:10. Raudteeülesõitudel ratturitel eesõigust ei ole, rongi tulekul oodatakse tõkkepuu taga. Autoliiklus on võistlustrassi piires häiritud, väljas on reguleerijad.