SW Energia aitas Raasiku valda rohelisemaks muuta

Suve lõpus sai teoks jugapuuheki istutamine Aruküla jäätmejaama viiva tee äärde. SW Energia kinkis Raasiku vallale istikud kahe hiljuti valminud, Aruküla ja Raasiku katlamaja eest. Valla haljastusspetsialistid said valida just neile sobivad ja meeldivad taimed. Ühiste pingutuste tulemusena saab ühe tee äär 40 meetri ulatuses ja 65 istikuga rohelisem ja ilusam, ütles SW turundusspetsialist Kristi Tomingas.

Raasiku vallal on olnud hea koostöö SW Energiaga, nende algatusel võeti meiega ühendust ja sooviti meie valda puid istutada. Eelarve oli meile ette antud ja muus osas olime vabad tegutsema. Aruküla Jäätmejaam on meile uus ehitus ja selle piiramine rohelise kõrgema hekiga oli just vajalik. Valla  eelarves selleks raha ei olnud. Oleme tänulikud silmailu ja rohelise panuse eest meie valda. Jugapuud istutas OÜ Igavere Puukool.