TALLINNA MAANTEE REKONSTRUEERIMISTÖÖDEST JA LIIKLUSKORRALDUSE MUUDATUSTEST

Maanteeamet koostöös Raasiku Vallavalitsusega rekonstrueerib Arukülas Tallinna maantee, mille algus on Peningi-Lagedi mnt ning lõpp Sarapiku tn ja Laane tee ristumiskohal. Ehitajaks on Nordecon AS. Töödega alustati 2. septembril, tööde lepinguline tähtaeg on detsember 2020.

Alates esmaspäevast 07.09 kuni oktoobri keskpaigani suletakse liiklusele Tallinna mnt lõik mõisast Jaama-Soo ristmikuni ning suunatakse ümbersõidule Järsi tee kaudu. Bussiliinid nr 135, 135c ja 244 suunatakse ümbersõidule Männiku tee - Jaama tn - peatus "Aruküla" - Jaama tn - Männiku tee. Ära jääb mõlemal suunal peatus ,,Aruküla kool", Ajutiselt muudetakse Kostivere suunal peatus ,,Hellema" 35 m senisest asukohast Lagedi-Aruküla-Peningi mnt äärde.

Paralleelselt teostatakse töid Sarapiku tee osas.

Kogu ehitusperioodi vältel tagatakse kergliiklejatele liikumisvõimalused. Ehituspiirkonda jäävatele kinnistutele tagatakse ligipääs, erijuhtumite korral teavitab ehitaja tööpiirkonda jäävaid elanikke nende liikumisvõimalustest.

Liikluskorralduse joonised: