Sportimisvõimalused Raasiku vallas

Treening

Klubi, treeningu korraldaja

Kontakt, info

Märkused

Koht

TÄISKASVANUTE TREENINGUD JA SPORTIMISVÕIMALUSED

Hommikujooks, matkad

Aave Spordiklubi

Vello Teder, Vello Luts 
hommikujooks@gmail.com 
https://www.facebook.com/hommikujooks

Mehed, naised, poisid, tüdrukud

Aruküla terviserada, matkateed

Jäähoki, korvpall, võrkpall

MTÜ Aruküla Pallimängude Klubi

Uku Hinsberg, uku@arukylapmk.ee
Tel 525 9524

Mehed

Aruküla spordisaal

Jalgpall

FC Aruküla

Alik Teino, alik.teino@mail.ee
Tel 506 6564

Mehed

Aruküla staadion

Käsipall

Raasiku Mistra

Treener Jüri Lepp
hctallas@hot.eeTel 5093118

Mehed, Meistrite liiga

Aruküla ja Raasiku spordisaal

Koroona

MTÜ Peningi

KoroonamänguKlubi

Guido Trees
guidotrees@gmail.comTel 527 8829

Mehed, naised

Raasiku kultuurimaja

Korvpall

Treeninggrupp

Elle Tamm
elle.tamm@yahoo.comTel 53400988

Naised

Raasiku spordisaal

Korvpall, võrkpall

MTÜ Raasiku Spordiklubi

Rain Soosaar
rsoosaar65@hot.eeTel 5648 0607

Mehed

Raasiku spordisaal

Orienteerumine

MTÜ TA Raasiku Valla Orienteerujate Ühing

Guido Trees
guidotrees@gmail.comTel 527 8829

Mehed, naised

Peningi

Ratsutamine

MTÜ Perila Tallid

https://www.facebook.com/PerilaTallid/

Mehed, naised

Perila küla

Ratsutamine

Suuresti Tall

Tel 507 3401
suuresti@gmail.com
http://www.suurestitall.ee/
https://www.facebook.com/Suuresti/

Mehed, naised

Uus-Suuresti, Kulli küla

Ringtreening

Rõõm Liikudes OÜ

Annika Liiv
annikasomer@hot.eeTel 5564 2499

Naised

Raasiku spordihoone

Saalihoki

MTÜ Arenculle

Sirli Leok
arenculle@gmail.com , Tel 510 2311

Naised

Aruküla spordisaal

Saalijalgpall

FC Aruküla

Ergo Teino
teinoergo@gmail.comTel 5618 9490  https://www.facebook.com/arenculle

Mehed

Aruküla spordisaal

Sulgpall

Treeninggrupp

Aron Lips
aronlips@gmail.comTel 5662 1386 

Mehed, naised

Aruküla spordisaal

Võrkpall

Aruküla Võrkpalliklubi

Karri Urban
karri@arukylavk.eeTel 565 5731

Mehed, naised

Aruküla spordisaal

KOOLILASTE TREENINGUD JA SPORTIMISVÕIMALUSED

Akrobaatika

Treener

Marion Rannu
marion@randverekool.eeTel 5656 2811

1.-6. klass

Aruküla spordihoone aeroobikasaal

Jalgpall

FC Joker

Rene Lill
rene.lill@fcjoker.ee,Tel 5807 3250

https://www.facebook.com/RaasikuFcJoker

1.-9. klass

Aruküla ja Raasiku staadion

Käsipall

Aruküla Spordiklubi

Avo Möls
avo.mols@arukyla.edu.ee  Tel 5225842

https://www.facebook.com/arukylask

1.-9. klass

Aruküla spordisaal

Käsipall

HC Tallas

Treener Raivo Holm raivoholm@gmail.comTel 508 3660

1.-3. klass

Raasiku spordisaal

Kergejõustik

Treener

Sven Lillimägi
sven.lillimagi@gmail.comTel 5629 9564

1.-9. klass

Aruküla staadion,

Lauatennis

Treener

Andres Puusepp 
andrespuusep@gmail.comTel 5668 6038

1.-9. klass

Raasiku spordihoone stuudioruum

Ratsutamine

MTÜ Perila Tallid

https://www.facebook.com/PerilaTallid/

Mehed, naised

Perila küla

Ratsutamine

Suuresti Tall

Tel 507 3401
suuresti@gmail.com
http://www.suurestitall.ee/
https://www.facebook.com/Suuresti/

Mehed, naised

Uus-Suuresti, Kulli küla

Saalihoki

Treener

Maarja Leok,
maarjaleok@gmail.comTel 5332 2593

3.-7. klassi tüdrukud

Aruküla spordisaal

Sulgpall

Treener

Silva Lips
silvaloik@gmail.com, Tel 55632141  

Carol Pähkel
carolpahkel@gmail.comTel 5267608

2.-7. klass

Aruküla spordisaal

Tantsutrenn

Minu Tantsukool

Elina Melanija Tannenberg
elinamelanija@minutantsukool.ee
Tel 58122 193 
http://www.minutantsukool.ee/

1.-9. klass

Aruküla spordihoone aeroobikasaal

Tantsutrenn

Esteetika- ja Tantsukool

Karolin Möllits
karolin.mollits@gmail.comTel 5805 0722

http://www.estjatk.ee/

1.-9. klass

Raasiku spordihoone peegelsaal

Võistlustants

Tantsuklubi "Figuret"

Heret Ameljusenko
info@figuret.eeTel 5809 0865

1.-9. klass

Raasiku spordihoone peegelsaal, Raasiku kultuurimaja

Võrkpall

Aruküla Võrkpalliklubi

Treener Agur Asperk
asperkid@gmail.comTel 515 4910

1.-9. klass

Aruküla ja Raasiku spordisaal

LASTEAIALASTE TREENINGUD

Akrobaatika

Treener

Marion Rannu
marion@randverekool.eeTel 5656 2811

5- kuni 7-aastased lapsed

Aruküla lasteaia saal

Jalgpall

Harju Jalgpallikool

Margus Martsep
margus.martsep@harjujk.eeTel 523 9629

https://harjujk.ee/

Lasteaialapsed

Aruküla staadion ja spordihoone aeroobikasaal

Tantsutrenn

Minu Tantsukool

Elina Melanija Tannenberg
elinamelanija@minutantsukool.ee,
Tel 58122 193, 
http://www.minutantsukool.ee/

Lasteaialapsed

Aruküla lasteaia saal

Võistlustants

Tantsuklubi "Figuret"

Heret Ameljusenko
info@figuret.eeTel 5809 0865

Alates 5. eluaastast

Raasiku spordihoones ja kultuurimajas

Info 08.09.2020 seisuga.

Vaata treeningute toimumise aegu https://raasiku.kovtp.ee/kalendrid